Landing Page
Компанія
01. ПРО ПРОЕКТ
Фірма-замовник є досвідченим фахівцем у сфері дизайну інтер'єрів і прямим постачальником продукції найвищої якості від провідних виробників. Завдяки великій матеріальній базі та досвідченим консультантам створення унікального і комфортного інтер'єру ще ніколи не було таким простим і вигідним.
Завдання
Замовник побажав обзавестися стильним і зручним лендінгом (landing page), щоб забезпечити себе надійним майданчиком онлайн. Завданням ленгдінгу стало попереднє знайомство потенційних клієнтів з послугами, які надаються та асортиментом з можливістю оформлення консультації і подальшого співробітництва.
Рішення
Сторінка була виконана на базі (технічна частина) в м'яких і теплих тонах. Наповнення включає в себе кілька блоків інформації, а саме: розділ переваг, галерея товарів, а саме шпалери (представлена мала частина асортименту), перелік основних партнерів, контактна інформація та геолокація торгових точок.
Шрифти
02. ШРИФТИ ТА КОЛЬОРИ
Montserrat Regular
Montserrat Medium
Montserrat Bold
Кольори
Дизайн сайту дотримується загальної тематики продукції і послуг, підібрані кольори, палітра яких тяжіє до кавових, створюють відчуття затишку, саме те, що необхідно для презентації послуг по роботі з інтер'єрами. Шрифти і графічні елементи при всій простоті і строгості відчуваються легко і ненав'язливо.
Дестопна версія сайту
03. МАКЕТ САЙТУ
Мобільна версія сайту
03. MOBILE
Кейс VAV
Сторінка адаптована для різних типів платформ: як настільні комп'ютери, так і мобільні пристрої, що істотно розширює канали залучення клієнтів.