Коли у вас зароджується ідея для стартапу, і ви до кінця не впевнені, чи "приживеться" ваш проект у передбачуваної цільової аудиторії, дуже важливо знайти платформу для розробки вашого стартапу. В такому випадку, ми пропонуємо фреймворк QAdmin. QAdmin це набір компонентів для швидкої розробки масштабних та середніх сайтів.
Завдяки розробці сайту для MVP стартапу, ви отримаєте максимально детальний фідбек від потенційних користувачів вашого продукту, при цьому обмежившись відносно невеликими витратами бюджету. Крім того, після запуску версії зі скороченим функціоналом (а значить - і з більш низькою вартістю) ви отримаєте обґрунтовану реальними фактами, тобто аналітикою, зібраної серед справжніх користувачів і гранично точну установку для подальшого становлення вашого стартапу.
І до всього розробку проекта MVP на базі QAdmin можна масштабувати в повноцінний проект з повним функціоналом, що не дозволяют цього зробити аналоги QAdmin.
Звертайтесь до нас, щоб замовити сайт для Startup або ж вдатися до послуг розробки веб-сервісів для нього. Щоб уточнити ціну наших послуг, зв'яжіться з нами за контактами, вказаними на сайті.
Прокачайте ваш бізнес сьогодні !
Почніть співпрацю з професіоналами заповнивши форму.
Натискаючи кнопку "Відправити" ви автоматично даєте згоду на обробку ваших персональних даних.