Розглянемо ж докладніше перелік модулів, які і складають систему QAdmin, їх особливості та специфіку роботи.
Auth:
Завдання модуля - робота з авторизацією, реєстрацією і відновленням паролів. Він здатний здійснювати відправку необхідних повідомлень через email та інші канали. Також він здатний проводити авторизацію для API як для клієнтської частини (front-end), так і для адмін-панелі (вона відповідає за візуальне відображення ресурсу, обробку запитів на сервері і управління власником). Через нього можливо вести контроль прав для виконання користувачами тих чи інших дій на ресурсі (roles & permissions).
Comments:
Модуль дає можливість користувачам залишати коментарі для будь-якої "сутності" (товари, записи блога, і т.д.). Включає функції адміністрування: перегляд, модерація, видалення.
Tags:
Модуль дозволяє наділяти "сутності" мітками-тегами для зручної каталогізації та навігації.
Categories:
Розширена можливість категоризувати "сутності" на ресурсі. Має необмежену вкладеністю категорій, дозволяє вносити додаткові властивості до позицій.
Users:
Модуль для реалізації користувачів і їх персональних профілів. Тут зберігаються профілі як простих відвідувачів, так і адмін-складу ресурсу (адміністратори, модератори, контент-менеджери). Можна їх розділяти, видаючи різні рівні прав і ролей. Дуже широкі можливості управління ресурсом в адмін-панелі.
Subscribers:
Для здійснення email-маркетингу необхідно зібрати активну базу поштових скриньок. Саме це завдання і виконує даний модуль. Завдяки зручній базі передплатників легко проводити розсилку, є можливість модерації через адмін-панель.
Blog:
Призначений не тільки для текстового контенту (статей). Так як за структурою даних контент за типом новин, відео та статей дуже схожі, цей модуль прекрасно підходить. Має підтримку різних провайдерів: wysiwyg, tilda, API, qJSE і т.д.
SEO:
На даний момент відповідає за sitemap.xml, robots.txt і кілька інших речей. Для більш оптимальної роботи з нього виділили функцію роботи з meta \ og-тегами в окремий модуль Meta Manager.
Stats:
Модуль, який працює з системами статистики по типу Google Analytics. Доступний тільки для адміністраторів.
FeedBack:
Здійснює всі форми зворотного зв'язку. Можна повідомляти адміністративний склад через різні канали (наприклад, email і месенджер telegram йдуть в стартовому комплекті). Зрозуміло, можна адмініструвати через адмін-панель.
Redirects:
Управління всіма шляхами перенаправлення (редирект), як ручними, так і автоматично створеними. Це виключає появу 404 помилок на сторінках сайту для роботів пошукових систем, створюючи переадресації під кодом 301.
Meta Manager:
Модуль дозволяє задавати title / description / keywords, OG-теги, h1 / опис до / опис після і, можливо, інші дані типові для груп сторінок.

Можна редагувати мета-теги навіть на рівні конкретних товарів, сторінок, блогу.
Html Blocks:
Адміністраторський блок може самостійно додати код лічильників, трекерів клікерів, чатів та інших інструментів без необхідності звернення до програмістам.

Зазвичай він використовується для лічильників, аналітики різних онлайн-чатів.

Ви можете додавати в різні місця ресурсу: head start, head meta, head end, body start, body end.
Content:
Модуль дає можливість управління статичним контентом на сторінках сайту. Використовує в своїй роботі qJSE: зручний редактор контенту будь-якої структури (на основі JSON-схеми).
Shop:
Спеціалізований модуль для роботи з товарами, акціями, брендами / постачальниками, замовленнями, кошиком товарів. Має дуже широкі можливості адміністрування.
Filters:
Спеціальний модуль, який дозволяє фільтрувати "сутності". Має можливість додавання атрибутів, які можуть бути як чисто для фільтрації, так і для вибору конфігурації товару.
Хочете ближче познайомитися з фрейворком QAdmin?