Переваги QAdmin перед CMS будь-якого типу:
Використання CMS завжди пов'язане з набором труднощів, проблем і компромісів. Застосовуючи CMS на зразок WordPress (не забуваючи про популярний плагін WooCommerce), OpenCart, Magento, Bitrix проект майже завжди програє в якості продукту і кастомізації. Модулі для CMS від сторонніх розробників погано позначаються на якості коду майже завжди. Архітектура CMS буквально противиться багатьом доопрацюванням, адже про сумісність майже не думають. Тому внесення непередбачених системою функцій перетворюється в викидання грошей і часу на вітер. Налагоджена система модулів QAdmin позбавлена цих недоліків і наші клієнти навіть не здогадуються про існування світу проблем, пов'язаних з розробкою.
Схожі розробки / конкуренти:
Як і в будь-якій сфері, ми не одні в оригінальних системах розробки. Так, в "арсеналі" агентства Spatie (Антверпен, Бельгія) є щось схоже. Їх система теж має багато рішень, які можна використовувати в проектах. Але, є ряд вагомих відмінностей, головне з яких - розбіжність в шляхах розробки. Якщо вони пішли по шляху розробки бібліотеки, то ми - готового функціонала у вигляді модулів.

Система Spatie не має адмін-панелі під кожен модуль серверного коду (back-end), як це пропонує QAdmin.

Бельгійська команда не особливо вирішила питання часу (швидкості розробки). Вони не напрацювали заготовок проектів під типові завдання: інтернет-магазин, сайт-візитка, корпоративний сайт і т.д. Кожен схожий проект вони починають з нуля. У нашій системі заготовки є і поповнюються новими типами.

Істотною відмінністю є економічний фактор. Так як бельгійці підкоряються економіці своєї країни, то високий рівень життя - високі податки, а тому і вартість роботи вище. Ми ж - активні учасники економіки України. При більш низьких податках QBerry може задавати значно менші ціни на послуги.

Інших схожих розробок високої якості на базі Laravel на сьогодні в світі просто не існує.
Завдяки всім перерахованим вище пунктам, діджитал агентству QBerry вдається зберігати адекватну ціну проектів при високій якості і швидкій розробці.
Хочете ближче познайомитися з фрейворком QAdmin?