Представляємо вам наступну публікацію з серії "Які проблеми вирішує QAdmin?", в якій продовжуємо знайомство з системою QAdmin, а саме вивчаємо його переваги і обсяг вирішуваних завдань.
Обслуговування:
Навіть після того, як ми створили систему QAdmin і почали успішно застосовувати її на практиці, процес розробки і поліпшень не припинився. Для всіх модулів регулярно проводитися оновлення і поліпшення, адже нам також важливі сучасність, якість і безпека модулів, як і їх бездоганна робота. Коли ви станете нашим клієнтом, після оформлення договору обслуговування наші фахівці за короткі терміни обновлять ваш проект з випуском оновлень модулів. Варто відзначити, що автоматичний режим оновлень можливий тільки для мінорних (незначних) змін. Мажорні правки (реліз нової версії) найчастіше несуть в собі несумісні з попередньою версією зміни, і з цієї причини вони вимагають ручного втручання фахівця.
Довічна ліцензія і відсутність vendor lock-in:
Діджитал агентство QBerry дотримується відкритого і прозорого підходу до питань про ліцензування продукції. Так, замовляючи розробку сайту на базі QAdmin у нас, ви купуєте довічну ліцензію на її використання в своєму проекті. Застосування системи QAdmin не примушує клієнта до прив'язки до її постачальника (QBerry), так як модулі системи розроблені на фреймворку Laravel, а значить дотримуються всіх сучасних і актуальних стандартів коду. Це означає, що власник проекту є вільним у виборі подальшої команди для здійснення його підтримки, обслуговування та доробок, будь це інша студія або фахівці-фрілансери. Звичайно ж, у нашої команди є вагома перевага перед іншими в питанні обслуговування проектів, а саме досконале знання коду кожного з модулів системи.
У наступній публікації читайте останні пункти переваг QAdmin перед таким явищем, як CMS.
Хочете ближче познайомитися з фрейворком QAdmin?