Розглянемо детальніше той ряд завдань, який під силу нашій системі QAdmin і придбані з ним переваги. І, так як наша система має широкий спектр охоплення, ми вирішили присвятити цій темі серію публікацій. Сьогодні ми хочемо познайомити Вас з такими моментами, як швидкість розробки, її вартість, якість продукту і простота внесення змін.
Швидкість розробки:
За рахунок великої кількості готових типових (і не тільки) модулів нам стала доступна на порядок більш швидка розробка сайту, ніж якби ми створювали його з нуля. Для тих же модулів, які все ж вимагають розробки з самого початку, швидко знайдуться "прототипи" з уже створених командою Qberry проектів і досвід наших програмістів не залишиться в стороні, і допоможе в швидкому вирішенні виниклої задачі.
Вартість розробки:
Час програмістів і інших залучених в розробку фахівців звісно коштує грошей. За рахунок використання наших авторських напрацювань в області розробки терміни роботи суттєво скорочуються, а разом з ними і підсумкові витрати.
Якість кінцевого продукту:
Множинне і регулярне тестування модулів системи, їх оновлення та удосконалення взаємодії всіх компонентів QAdmin між собою дає продукт високої якості незалежно від типу бажаного ресурсу: інтернет-магазин, веб-портал, ERP система і т.д.
Простота внесення змін:
Так, як Laravel на сьогоднішній день користується найвищою популярністю і по праву вважається найкращим з представників сімейства фреймворків, команда QBerry зупинила свій вибір саме на ньому. Його проста і зрозуміла архітектура та безмежна кастомізація надають можливість проводити доопрацювання в кожному окремому випадку, що відкриває можливості моментальних змін за дуже короткий термін.
Про решту пунктів переваг читайте в майбутніх публікаціях.
Хочете ближче познайомитися з фрейворком QAdmin?