ПРО ПРОЕКТ
Broadvision — міжнародний журнал свіжих новин зі світу IPTV технологій. Інтерв'ю з лідерами галузі, огляди і прогнози розвитку IPTV ринку, освітлення виставок і конференцій.
Завданням стояло створення ефектного і зрозумілого інформаційного порталу з інтуїтивно зрозумілим дизайном.
КОЛЬОРИ
0E0E0E
7C7C7C
E83F4B
F6D8D0
ТИПОГРАФІКА
Montserrat
Regular
Medium
Bold
UI ЕЛЕМЕНТИ
ГОЛОВНА СТОРІНКА
ІНШІ СТОРІНКИ
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ
Корпоративні кольори лягли в основу дизайну, отримавши м'який розвиток палітри, що також відбилося і в м'яких шрифтах текстового наповнення
Підтримуючи тенденцію м'якості дизайну, UI елементи позбавлені гострих кутів і надлишку в наповненні, залишаючи на першому плані функціональність.
На головній сторінці позначені всі основні елементи проекту, інтуїтивно зрозуміло виділяючи кожен в свою підгрупу без потреби використання розділових смуг і обмежуючих полів, як було прийнято кілька років тому. Анімовані елементи суттєво додають жвавості сайту і відсутнього раніше почуття інтерактивності деталей. За рахунок продуманого розміщення навігаційних інструментів скорочується доступність до необхідного розділу незалежно від місця перегляду.
Інші сторінки і функціональні вікна також підтримують загальну тему як в плані юзабіліті, так і дизайнерського рішення, перетворюючи ресурс в одне цілісне рішення.
Крім основного веб-формату виконана адаптивна верстка сайту під мобільні пристрої без втрати зручності і функціональності.